Počet výsledků: 24

Otevřít filtraci
Datová sada poskytuje seznam veřejných očkovacích míst v ČR, kde jsou podávány očkovací látky proti onemocnění COVID-19.
Záznamy (řádky) datové sady popisují jednotlivé anonymizované registrace, které byly vytvořeny na dané očkovací místo v daný den. Do datové sady spadají také osoby, které již byly očkovány.
Každý záznam (řádek) datové sady udává volnou a maximální kapacitu daného očkovacího místa v daný den.
Datová sada poskytuje řádková data o vykázaných očkováních na jednotlivých očkovacích místech ČR. Každý řádek přehledu popisuje jedno vykázané očkování v daném dni a věkové skupině, s použitím vybrané očkovací látky, na konkrétním očkovacím místu a ve vybraném kraji.
Datová sada obsahuje přehled spotřeby očkovacích látek (použité a znehodnocené ampulky) proti onemocnění COVID-19 v očkovacích místech v ČR.
Datová sada poskytuje řádková data o vykázaných očkováních na jednotlivých očkovacích místech ČR. Každý řádek přehledu popisuje jedno vykázané očkování v daném dni a indikační skupině profese, s použitím dané dávky očkovací látky, na konkrétním očkovacím místu a ve vybraném kraji.
Datová sada obsahuje přehled distribuce očkovacích látek proti onemocnění COVID-19 do očkovacích míst v ČR.
Každý záznam (řádek) datové sady udává počet ampulek dané očkovací látky, která byla daným očkovacím místem v daný den přijata nebo vydána.
Datová sada poskytuje seznam očkovacích zařízení v ČR jako doplnění seznamu očkovacích míst, kde jsou podávány očkovací látky proti onemocnění COVID-19.
Datová sada poskytuje seznam odběrových míst v ČR, kde jsou prováděny PCR a antigenní testy na onemocnění COVID-19.

Zobrazeno 1 až 10 z 24

Téma

Organizace

Počet výsledků