Počet výsledků: 16

Otevřít filtraci
Datová sada obsahuje přehled distribuce očkovacích látek proti onemocnění COVID-19 do očkovacích míst v ČR.
Každý záznam (řádek) datové sady udává počet ampulek dané očkovací látky, která byla daným očkovacím místem v daný den přijata nebo vydána.
Datová sada poskytuje řádková data o vykázaných očkováních na jednotlivých očkovacích místech ČR. Každý řádek přehledu popisuje jedno vykázané očkování v daném dni a věkové skupině, s použitím vybrané očkovací látky, na konkrétním očkovacím místu a ve vybraném kraji.
Datová sada poskytuje řádková data o vykázaných očkováních na jednotlivých očkovacích místech ČR. Každý řádek přehledu popisuje jedno vykázané očkování v daném dni a indikační skupině profese, s použitím dané dávky očkovací látky, na konkrétním očkovacím místu a ve vybraném kraji.
Datová sada obsahuje přehled spotřeby očkovacích látek (použité a znehodnocené ampulky) proti onemocnění COVID-19 v očkovacích místech v ČR.
Datová sada poskytuje seznam veřejných očkovacích míst v ČR, kde jsou podávány očkovací látky proti onemocnění COVID-19.
Datová sada poskytuje seznam očkovacích zařízení v ČR jako doplnění seznamu očkovacích míst, kde jsou podávány očkovací látky proti onemocnění COVID-19.
Každý řádek přehledu popisuje množství vykázaných očkování v daném dni s použitím dané dávky očkovací látky u konkrétního pohlaví a v konkrétní věkové skupině.
Každý řádek přehledu popisuje množství vykázaných očkování v daném dni ve vybraném kraji s použitím dané dávky očkovací látky.
Každý řádek přehledu popisuje množství vykázaných očkování v daném kraji a ORP s použitím dané dávky očkovací látky u konkrétní věkové skupiny a pohlaví.

Zobrazeno 1 až 10 z 16

Téma

Organizace

Počet výsledků